Derivatives API (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: File
da: Fil

en: Event
da: Begivenhed

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Conditions
da: Vilkår

en: Events
da: Begivenheder

en: File type
da: Filtype

en: Created date
da: Oprettelsesdato

en: Period
da: Periode

en: Engine
da: Maskine

en: Machine name
da: Internt navn

en: Mime type
da: Mime-type

en: Scheduler settings
da: Indstillinger for Scheduler

en: Basic options
da: Grundlæggende indstillinger

en: Scheduler
da: Planlægning

en: Changed date
da: Ændringsdato
