Derivatives API (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: File
el: Αρχείο

en: Event
el: Συμβάν

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Media
el: Μέσα

en: Events
el: Γεγονότα

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Period
el: Περίοδος

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Mime type
el: Τύπος MIME

en: Basic options
el: Βασικές επιλογές

en: Changed date
el: Αλλαγμένη ημερομηνία
