Derivatives API (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: File
km: ឯកសារ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Media
km: មេឌៀ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Basic options
km: ជម្រើស​មូលដ្ឋាន
