Derivatives API (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: File
mn: Файл

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Basic options
mn: Энгийн сонголтууд
