Derivatives API (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: File
oc: Fichièr

en: Event
oc: Eveniment

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Conditions
oc: Condicions

en: Media
oc: Mèdia

en: Events
oc: Eveniments

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Period
oc: Periòde

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Mime type
oc: Tipe MIME

en: Basic options
oc: Opcions de basa
