Derivatives API (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: File
ro: Fișier

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Conditions
ro: Condiții

en: Events
ro: Evenimente

en: Created date
ro: Data creării

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Mime type
ro: Tipul MIME

en: Basic options
ro: Opţiuni de bază

en: Changed date
ro: Data modificării
