Derivatives API (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: File
sv: Fil

en: Event
sv: Händelse

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Conditions
sv: Villkor

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Mime type
sv: Typ av MIME

en: Scheduler settings
sv: Inställningar för Scheduler

en: Basic options
sv: Grundläggande alternativ

en: Scheduler
sv: Schemaläggaren

en: Changed date
sv: Datum för ändring
