Derivatives API (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: File
te: ఫైల్

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Basic options
te: ప్రాధమిక ఎంపికలు

en: Changed date
te: మార్చిన తేదీ
