Derivatives API (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Username
bg: Потребителско име

en: File
bg: Файл

en: Settings
bg: Настройки

en: Timestamp
bg: Време

en: Media
bg: Медия

en: Basic options
bg: Основни опции

en: Changed date
bg: Дата на промяна
