Derivatives API (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Settings
bs: Postavke

en: Event
bs: Događaj

en: Conditions
bs: Uslovi

en: Events
bs: Događaji

en: Created date
bs: Datum kreiranja
