Derivatives API (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: File
ca: Fitxer

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Conditions
ca: Condicions

en: Media
ca: Multimèdia

en: Events
ca: Esdeveniments

en: File type
ca: Tipus de fitxer

en: Created date
ca: Data de creació

en: Period
ca: Punt

en: Negate
ca: Nega

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Mime type
ca: Tipus mime

en: Basic options
ca: Opcions bàsiques

en: Scheduler
ca: Programació

en: Changed date
ca: Data de modificació

en: Stream wrapper
ca: Embolcall del sistema
