Derivatives API (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Username
eo: Uzantnomo

en: File
eo: Dosiero

en: Settings
eo: Agordoj

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Negate
eo: Negaciu

en: Basic options
eo: Bazaj opcioj
