Derivatives API (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Status
et: Olek

en: Username
et: Kasutajanimi

en: File
et: Manus

en: Settings
et: Seaded

en: Event
et: Sündmus

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Conditions
et: Tingimused

en: Media
et: Meedia

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Period
et: Ajavahemik

en: Negate
et: Eita

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Mime type
et: MIME-tüüp

en: Basic options
et: Põhiseaded

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev
