Derivatives API (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: File
fi: Tiedosto

en: Settings
fi: Asetukset

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Conditions
fi: Ehdot

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Period
fi: Ajanjakso

en: Negate
fi: Käänteistä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Mime type
fi: MIME-tyyppi

en: Scheduler settings
fi: Ajastimen asetukset

en: Basic options
fi: Perusvaihtoehdot

en: Scheduler
fi: Ajastin

en: Changed date
fi: Muutospäivämäärä
