Derivatives API (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: File
gl: Ficheiro

en: Settings
gl: Axustes

en: Event
gl: Evento

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Conditions
gl: Condicións

en: Media
gl: Medios

en: Events
gl: Eventos

en: Created date
gl: Data de creación

en: Period
gl: Periodo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Mime type
gl: Tipo mime

en: Basic options
gl: Opcións básicas
