Derivatives API (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Negate
hy: Ժխտել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
