Derivatives API (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Staða

en: Username
is: Notendanafn

en: File
is: Skrá

en: Settings
is: Stillingar

en: Event
is: Viðburður

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Conditions
is: Skilyrði

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Events
is: Viðburðir

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: Period
is: Punktur

en: Basic options
is: Grunnstillingar
