Derivatives API (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Basic options
kk: Негізгі параметрлер
