Derivatives API (7.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: Basic options
ml: അടിസ്ഥാന ഐച്ഛികങ്ങള്‍
