Derivatives API (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: File
nn: Fil

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Event
nn: Hending

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Basic options
nn: Grunninnstillingar
