Derivatives API (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Username
fa: نام کاربری

en: File
fa: فایل

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: Media
fa: رسانه

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Period
fa: دوره

en: Negate
fa: نقیض

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Changed date
fa: تاریخ تغییر
