Derivatives API (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Basic options
sq: Opsionet bazike
