Derivatives API (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: File
th: ไฟล์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Media
th: สื่อ

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Basic options
th: ตัวเลือกพื้นฐาน
