Derivatives API (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: File
af: Lêer

en: Settings
af: Verstellings

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Basic options
af: Basiese opsies
