Derivatives API (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: File
ar: ملف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Event
ar: الحدث

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Conditions
ar: الشروط

en: Media
ar: ميديا

en: Events
ar: الفعاليات

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Negate
ar: نفي

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Basic options
ar: الخيارات الأساسية
