Derivatives API (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Username
hu: Felhasználónév

en: File
hu: Fájl

en: Settings
hu: Beállítások

en: Event
hu: Esemény

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Conditions
hu: Feltételek

en: Media
hu: Média

en: Events
hu: Események

en: File type
hu: Fájltípus

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Period
hu: Pont

en: Negate
hu: Negálás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Mime type
hu: MIME típus

en: Basic options
hu: Alapvető beállítások

en: Changed date
hu: Módosítás dátuma
