Derivatives API (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: File
jv: Berkas

en: Settings
jv: Sétingan

en: Period
jv: Periode

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Basic options
jv: Opsi dasar
