Derivatives API (7.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: File
ka: ფაილი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Media
ka: მედია

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Basic options
ka: საბაზისო ოფციები
