Derivatives API (7.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: File
kn: ಕಡತ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Basic options
kn: ಮೂಲಭೂತ ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Scheduler
kn: ಅನುಸೂಚಕ
