Derivatives API (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Username
lt: Nario vardas

en: File
lt: Failas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Event
lt: Įvykis

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Events
lt: Įvykiai

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Negate
lt: Paneigti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Mime type
lt: Mime tipas

en: Basic options
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Scheduler
lt: Publikavimo grafikas

en: Changed date
lt: Keitimo data
