Derivatives API (7.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: File
lv: Fails

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Event
lv: Notikums

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Media
lv: Multivide

en: Events
lv: Notikumi

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Period
lv: Periods

en: Negate
lv: Nolieguma

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Basic options
lv: Pamata iestatījumi

en: Scheduler
lv: Plānotājs

en: Changed date
lv: Izmaiņu datums
