Derivatives API (7.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: File
mr: फाईल

en: Settings
mr: संरचना

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Conditions
mr: अटी

en: Negate
mr: रद्द

en: Mime type
mr: Mime चा प्रकार

en: Basic options
mr: सामान्य पर्याय

en: Changed date
mr: बदल केल्याची तारीख
