Derivatives API (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: File
pl: Plik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Event
pl: Termin

en: Conditions
pl: Warunki

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Period
pl: Okres

en: Negate
pl: Negacja

en: Engine
pl: Silnik

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Mime type
pl: Typ MIME

en: Scheduler settings
pl: Opcje planowania

en: Basic options
pl: Podstawowe ustawienia

en: Scheduler
pl: Planista

en: Changed date
pl: Data modyfikacji
