Derivatives API (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Username
ru: Имя пользователя

en: File
ru: Файл

en: Settings
ru: Настройки

en: Event
ru: Событие

en: Timestamp
ru: Время

en: Conditions
ru: Условия

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Events
ru: Мероприятия

en: Created date
ru: Дата создания

en: Period
ru: Период

en: Negate
ru: Обратить

en: Engine
ru: Движок

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Mime type
ru: MIME-тип

en: Basic options
ru: Основные параметры

en: presets
ru: наборы настроек

en: Changed date
ru: Дата изменения

en: preset
ru: набор настроек

en: Log output
ru: Вывод журнала
