Derivatives API (7.x-1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Username
sr: Корисничко име

en: Settings
sr: Подешавања

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Negate
sr: Негација

en: Basic options
sr: Основне опције

en: Changed date
sr: Датум измене
