Derivatives API (7.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Negate
am: አሉታዊ
