Derivatives API (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: File
az: Fayl

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Machine name
az: Maşın adı
