Derivatives API (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Status
be: Статус

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: File
be: Файл

en: Settings
be: Налады

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Media
be: Мультымедыя

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Negate
be: Звярнуць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Basic options
be: Базавыя наладкі
