Derivatives API (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Mime type
bo: MIMEརིགས

en: Changed date
bo: བཟོ་བཅོས་ཀྱི་དུས་ཚོད
