Derivatives API (7.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: File
cs: Soubor

en: Settings
cs: Nastavení

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Media
cs: Média

en: Events
cs: Události

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Negate
cs: Negovat

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Mime type
cs: MIME typ

en: Basic options
cs: Základní možnosti

en: Changed date
cs: Datum změny
