Derivatives API (7.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: File
eu: Fitxategi

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Event
eu: Gertaera

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Events
eu: Gertaerak

en: Created date
eu: Sortze data

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Mime type
eu: Mime mota

en: Basic options
eu: Oinarrizko aukerak

en: Changed date
eu: Aldatutako data
