Derivatives API (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Status
he: מצב

en: Username
he: שם משתמש

en: File
he: קובץ

en: Settings
he: הגדרות

en: Event
he: אירוע

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Conditions
he: תנאים

en: Media
he: מדיה

en: Events
he: אירועים

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Negate
he: שלילי

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Mime type
he: סוג Mime

en: Basic options
he: אפשרויות בסיסיות

en: Managed file
he: קובץ מנוהל
