Derivatives API (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: File
hr: Datoteka

en: Settings
hr: Postavke

en: Event
hr: Događanje

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Media
hr: Mediji

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Period
hr: Točka

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Mime type
hr: Mime vrsta

en: Basic options
hr: Osnovne opcije
