Derivatives API (7.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Username
my: အမည်

en: File
my: ဖိုင်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Basic options
my: အခြေခံရွေးချယ်စရာ
