Derivatives API (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: File
nl: Bestand

en: Settings
nl: Instellingen

en: Event
nl: Evenement

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Events
nl: Evenementen

en: File type
nl: Bestandstype

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Period
nl: Punt

en: Negate
nl: Voorwaarde omkeren

en: Engine
nl: Machine

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Mime type
nl: Mime-type

en: Scheduler settings
nl: Scheduler-instellingen

en: Basic options
nl: Algemene instellingen

en: Scheduler
nl: Planner

en: Changed date
nl: Aanpassingsdatum
