Derivatives API (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Username
sk: Používateľské meno

en: File
sk: Súbor

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Event
sk: Podujatie

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Media
sk: Médiá

en: Events
sk: Udalosti

en: File type
sk: Typ súboru

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Negate
sk: Negácia

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Mime type
sk: Mime typ

en: Basic options
sk: Základné nastavenia

en: Scheduler
sk: Plánovač

en: Changed date
sk: Dátum zmeny
