Derivatives API (7.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: File
ta: கோப்பு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Created date
ta: உருவாக்கப்பட்டது தேதி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Basic options
ta: அடிப்படை தெரிவுகள்

en: Changed date
ta: தேதி மாற்றம்
