Derivatives API (7.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: File
tr: Dosya

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Event
tr: Olay

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Media
tr: Medya

en: Events
tr: Etkinlikler

en: File type
tr: Dosya türü

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Period
tr: Nokta

en: Negate
tr: Reddet

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Mime type
tr: Mime türü

en: Basic options
tr: Temel seçenekler

en: Changed date
tr: Değiştirilme tarihi
