Media Embedded (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Allowed media types
lt: Leidžiami media tipai

en: Media types which are allowed for this field
lt: Media tipai kurie leidžiami šiam lauekliui

en: Allowed URI schemes
lt: Leidžiamos URI schemos

en: URI schemes include public:// and private:// which are the Drupal files directories, and may also refer to remote sites.
lt: Galimus URI schemos public:// ir private:// tai yra Drupal failų direktorijos, taip pat gali bus nukreipta į nuotolines svetaines.
