Media Embedded (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Allowed URI schemes
lv: Atļautās URI struktūras

en: URI schemes include public:// and private:// which are the Drupal files directories, and may also refer to remote sites.
lv: URI shēmas iekļauj public:// un private://, kas ir Drupal failu direktorijas, kas arī var norādīt uz ārējiem serveriem.

en: File view mode
lv: Faila apskates režīms

en: File view mode: @view_mode
lv: Faila apskates režīms: @view_mode
